Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2786
Stary 03.07.2010, 19:04
Ja bym go wzioł gdyby miał 20lat a nie 25.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując