Pawlolek napisał(a):

@19sebawro06
Od tego inny temat.
Co do naszego testowanego Holendra - racja, dokonania niezłe. Mam nadzieję, że zagra trochę czasu z Hannoverem i będzie można rzetelnie ocenić jego przydatność w drużynie.
|
pisząc to nie chodziło mi o wynik tylko o dwie bramki testowanego aznając przywiązanie Henia do zawodników z Afryki chyba zostanie w Wiśle