Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27467
Stary 03.07.2010, 19:03
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
@19sebawro06

Od tego inny temat.

Co do naszego testowanego Holendra - racja, dokonania niezłe. Mam nadzieję, że zagra trochę czasu z Hannoverem i będzie można rzetelnie ocenić jego przydatność w drużynie.

pisząc to nie chodziło mi o wynik tylko o dwie bramki testowanego aznając przywiązanie Henia do zawodników z Afryki chyba zostanie w Wiśle
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując