przemek1902 napisał(a):

Osobiście wątpię, bo raczej zadnego treningu nie odbyli z drużyną.
@1227
No fakt, w relacji z głównej nie podali rezerwy. Może zatem wejdą na drugą połówke
|
Byłbym szczerze zdziwiony, tak bez przygotowania?
Pewnie siedzą na ławce bo gdzie mają siedzieć? W hotelowym pokoju przed telewizorem?