Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2767
Stary 03.07.2010, 18:22
Osobiście wątpię, bo raczej zadnego treningu nie odbyli z drużyną.

@1227
No fakt, w relacji z głównej nie podali rezerwy. Może zatem wejdą na drugą połówke
Ostatnio edytowane przez przemek1902 : 03.07.2010 o godz. 18:24.
Odpowiedz cytując