Reiro napisał(a):

Wiesz gdzie Ty możesz sobie tego Mąkę wsadzić...? No właśnie...
Jirsak też nie błyszczy więc przestań pisać, że ofen. pomocnik jest nam niepotrzebny.
|
Dobry playmaker jest nam potrzebny jak powietrze! Uważam, że to właśnie brak następcy dla Mirka Szymka spowodował te długie lata posuchy.