Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27457
Stary 03.07.2010, 18:17
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Wiesz gdzie Ty możesz sobie tego Mąkę wsadzić...? No właśnie...
Jirsak też nie błyszczy więc przestań pisać, że ofen. pomocnik jest nam niepotrzebny.
Dobry playmaker jest nam potrzebny jak powietrze! Uważam, że to właśnie brak następcy dla Mirka Szymka spowodował te długie lata posuchy.
Odpowiedz cytując