Reiro napisał(a):

Wiesz gdzie Ty możesz sobie tego Mąkę wsadzić...? No właśnie...
Jirsak też nie błyszczy więc przestań pisać, że ofen. pomocnik jest nam niepotrzebny.
|
Może i potrzebny, ale nie powinien być to priorytet, bo ten jak dla mnie to skrzydłowy, a właściwie dwóch i napastnik.