Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27455
Stary 03.07.2010, 18:14
marcinb88 napisał(a):Wyświetl post
Mhmm to jest zdecydowanie ofensywny środkowy pomocnik, (mamy tutaj Gargułę Jirsaka, i Mąkę) a potrzebujemy następce Sobola... Ten zawodnik zdecydowanie nie jest defensywnym pomocnikiem... Więc według mnie nie ma sensu, chociaż CV rzeczywiście imponujące.
Wiesz gdzie Ty możesz sobie tego Mąkę wsadzić...? No właśnie...
Jirsak też nie błyszczy więc przestań pisać, że ofen. pomocnik jest nam niepotrzebny.
Odpowiedz cytując