marcinb88 napisał(a):

|
Mhmm to jest zdecydowanie ofensywny środkowy pomocnik, (mamy tutaj Gargułę Jirsaka, i Mąkę) a potrzebujemy następce Sobola... Ten zawodnik zdecydowanie nie jest defensywnym pomocnikiem... Więc według mnie nie ma sensu, chociaż CV rzeczywiście imponujące.
|
Wiesz gdzie Ty możesz sobie tego Mąkę wsadzić...? No właśnie...
Jirsak też nie błyszczy więc przestań pisać, że ofen. pomocnik jest nam niepotrzebny.