Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline
#
27452
03.07.2010, 18:09
mic1992
napisał(a):
Mam pytanie, czy ten zawodnik na chwilę obecną jest bez klubu?
Według jednej z niemieckich stron jest wolnym zawodnikiem chociaż jak napisał pewien portal biega całkiem szybko
Reiro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reiro
Znajdź inne posty napisane przez Reiro