Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2763
Stary 03.07.2010, 18:07
Nie ma co dzisiejszy rywal to amatorzy. Powinno zakończyć się gdzieś koło 6-8:0 dla nas. Ciekawe kiedy Henio wpuści testowanych i tego nowego stopera - oby dał im pograć a nie jakieś ogony jak on ma to w zwyczaju..
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując