Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2760
Stary 03.07.2010, 18:00
mic1992 napisał(a):Wyświetl post
Mimo, że będzie to mecz, w którym będziemy ćwiczyć różne zagrania, utrwalać metody akcji, licze na wynik kilka bramek (3 i wzwyż) do 0 dla Wisły
To raczej test na ambicję naszych zawodników niż normalny mecz. Przecież w tym 6-ligowcu grają chyba kumple z baru albo koledzy z pracy
Odpowiedz cytując