mic1992 napisał(a):

|
Mimo, że będzie to mecz, w którym będziemy ćwiczyć różne zagrania, utrwalać metody akcji, licze na wynik kilka bramek (3 i wzwyż) do 0 dla Wisły
|
To raczej test na ambicję naszych zawodników niż normalny mecz. Przecież w tym 6-ligowcu grają chyba kumple z baru albo koledzy z pracy
