Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
Od: 12.2009
Offline
#
2759
03.07.2010, 17:58
Mimo, że będzie to mecz, w którym będziemy ćwiczyć różne zagrania, utrwalać metody akcji, licze na wynik kilka bramek (3 i wzwyż) do 0 dla Wisły
mic1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic1992
Znajdź inne posty napisane przez mic1992