Ale o ile mi wiadomo to Barca walczyła o przedłużenie z nim kontraktu, tylko on nie chciał bo wiedział, że gdy jego rywalami są np. Iniesta czy Messi szanse na przebicie się ma małe, ale z tego co wiem to podpisaniem kontraktu z nim jakiś czas temu zainteresowała się Chelsea.
http://www.goal.com/en/news/11/trans...lona-youngster