|
Zawodnik z bardzo ciekawym CV, nie pogniewałbym się gdybyśmy go zakontraktowali, a on zostałby naszym "polskim" Sneijderem. A tak na poważnie to jestem zdziwiony tymi testami bo patrząc na jego CV, a w tym jego wiek to wydaje się ciekawszym zawodnikiem od wcześniej pozyskanych obrońców. Pewnie ma sporo wymagania finansowe i przed podpisaniem postanowiliśmy go sprawdzić(dziwne, że się zgodził na testy).
W pełni pochwalam obecną politykę transferową.
|