Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27450
Stary 03.07.2010, 17:57
Zawodnik z bardzo ciekawym CV, nie pogniewałbym się gdybyśmy go zakontraktowali, a on zostałby naszym "polskim" Sneijderem. A tak na poważnie to jestem zdziwiony tymi testami bo patrząc na jego CV, a w tym jego wiek to wydaje się ciekawszym zawodnikiem od wcześniej pozyskanych obrońców. Pewnie ma sporo wymagania finansowe i przed podpisaniem postanowiliśmy go sprawdzić(dziwne, że się zgodził na testy).

W pełni pochwalam obecną politykę transferową.
Odpowiedz cytując