Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6753
Stary 03.07.2010, 17:54
ja_ napisał(a):Wyświetl post
Ważne, że nią był, co świadczy o tym, że raczej do Wisły się nie nadaje.

Zgadza się, na 99% wyrwie go renomowany klub z dużo lepszej ligi niż polskiej ekstraklasy
Odpowiedz cytując