Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
Od: 12.2009
Offline
#
6753
03.07.2010, 17:54
ja_
napisał(a):
Ważne, że nią był, co świadczy o tym, że raczej do Wisły się nie nadaje.
Zgadza się, na 99% wyrwie go renomowany klub z dużo lepszej ligi niż polskiej ekstraklasy
mic1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic1992
Znajdź inne posty napisane przez mic1992