Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2757
Stary 03.07.2010, 17:52
przemek1902 napisał(a):Wyświetl post
Myśle, że raczej 4-4-2.
Dziwne, że jest dwóch napastników. Liczyłem, że będzie ćwiczona taktyka z wysuniętym Brożkiem i dwoma bardzo ofensywnymi skrzydłowymi/bocznymi napastnikami. Fajnie by to mogło wyglądać - ostatnio Piotrek B. i Łobo mięli takie zadanie.
Odpowiedz cytując