przemek1902 napisał(a):

Dziwne, że jest dwóch napastników. Liczyłem, że będzie ćwiczona taktyka z wysuniętym Brożkiem i dwoma bardzo ofensywnymi skrzydłowymi/bocznymi napastnikami. Fajnie by to mogło wyglądać - ostatnio Piotrek B. i Łobo mięli takie zadanie.