Niemcy ośmieszyli Argentynę! Bez wątpliwości byli lepsi. Niemcy mają zespół, Argentyna gwiazdy. Nie,
Niemcy mają i zespół i gwiazdy a Argentyna tylko gwiazdy.
Jest jeszcze inaczej -
Niemcy mają gwiazdy, zespół i trenera a Argentyna tylko gwiazdy
Ciekawy mecz, ale dominacja Niemców pełna.