Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
27444
03.07.2010, 17:10
http://www.youtube.com/watch?v=SO_U5qr8PGw
druga bramka w kolejności jego.
ja bym się nie zastanawiał i od razu z nim podpisał.
na pewno by coś wniósł do zespołu.
a jeszcze gracz młodzieżówki Holandii, która jest bardzo silna ..
tomek9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek9
Odwiedź stronę domową użytkownika tomek9!
Znajdź inne posty napisane przez tomek9