Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27444
Stary 03.07.2010, 17:10
http://www.youtube.com/watch?v=SO_U5qr8PGw

druga bramka w kolejności jego.

ja bym się nie zastanawiał i od razu z nim podpisał.
na pewno by coś wniósł do zespołu.

a jeszcze gracz młodzieżówki Holandii, która jest bardzo silna ..
Odpowiedz cytując