|
dobrze a wrecz bardzo dobrze niech testuja chociaz napewno znajda sie tacy co im to nie bedzie pasowalo ale trudno wszystkim nie da sie dogodzic widac juz powoli reke nowego zarzadu oby tak dalej a stadion spokjnie sie zapelni
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|