Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27441
Stary 03.07.2010, 17:09
Markus napisał(a):Wyświetl post
Takich piłkarzy rzeczywiście jest sens "testować", w przeciwieństwie do innych "oryginałów", którymi raczono nas poprzednio.
Tak jak już wyżej pisałem - nie widze sensu "testowania" pilkarza jak to ujales przez 15 minut w meczu. Co najmniej dać mu polowke i niech pokaze. Bigos dostał - nie powalil na kolana, Alemało(jem) zagral mecz i sie sam wykonczyl. Po dzisiejszym sparingu powinna byc krotka pilka - Etamane cos prezentuje, moze sie uda, jest ogórem - wraca do Hiszpanii.

Ten Holender to niezłe ma staty, mysle ze to jest juz raczej efekt naszej penetracji rynku. Bądźmy szczerzy - takiego CV jak dotąd nie mielismy na testach.
Odpowiedz cytując