Powiem tyle, Diego Armando Maradona nie jest trenerem. niemieccy piłkarze mają jaja. 2,3 bramka dla Niemiec to typowa dla nich akcja. Przy drugiej jak tylko Muller otrzymał piłkę to byłem pewien że tak to rozegrają. Jeszcze w pierwszej połowie Klose po kolejnym takim rozegraniu mógł podwyższyć na 2-0. Z Hiszpanią? będzie im jednak już zdecydowanie trudniej.
Messi bez bramki! Milito o ile się nie mylę, nie zagrał ani minuty....
Cytat:
|
Ale jestem wkurzony!!!!!!!!!! Nie interesuje mnie teraz kto wygra, byle nie te cholerne fryce. Messi dziś nic nie pograł. Teraz kibicujęHiszpanii, może oni zetrą uśmieszek z ryła kłoska, kłosika, czy jak on tam się nazywał.
|
Też mam taką nadzieję, ale trzeba przyznać Szwaby grają zajeb**** piłkę.