Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
27440
03.07.2010, 17:07
Joshua TS
napisał(a):
Jeśli ten piłkarz ma takie CV to jednak bym go brał w ciemno. Nie wierze,że jest za słaby na naszą smutną polską ligę. Skorża by go pewnie nie wziął bo nie pasuje do jego koncepcji
Ciekawe czy bedzie tez pasowal do koncepcji zarobków w naszym klubie
Na pensje dla kogos z ligi słowackiej czy serbskiej nas stac ,ale czy nas bedzie stac na pilkarza z ligi holenderskiej i angielskiej
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82