Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27440
Stary 03.07.2010, 17:07
Joshua TS napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ten piłkarz ma takie CV to jednak bym go brał w ciemno. Nie wierze,że jest za słaby na naszą smutną polską ligę. Skorża by go pewnie nie wziął bo nie pasuje do jego koncepcji
Ciekawe czy bedzie tez pasowal do koncepcji zarobków w naszym klubie Na pensje dla kogos z ligi słowackiej czy serbskiej nas stac ,ale czy nas bedzie stac na pilkarza z ligi holenderskiej i angielskiej
Odpowiedz cytując