Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lukas141
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: przemyśl
Offline
#
27439
03.07.2010, 17:06
to jest środkowy pomocnik czy skrzydłowy ?
lukas141
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas141
Znajdź inne posty napisane przez lukas141