Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 03.07.2010, 17:05
Masakra. Nie ma co gadać - Szwaby grają najlepiej w tym turnieju.
Argentyna dzisiaj nie miała zespołu. Deneruwjące, że po stracie piłki tylko stawali i patrzyli się zamiast walczyć o jej odzyskanie. Tracili energię i koncentracje na bezsensowne machanie do sędziego. Nie są przyzwyczajeni do walki. Byli bezradni. Szkoda.
Szkoda, że Messi jest genialnym piłkarzem ale tylko klubowym.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując