Tylko_Wisła! napisał(a):

Tak, to jest najnowsza.
Mam jeszcze jedną radę:
-
po pierwszym sezonie warto zajrzeć do klubów Słowacji, ponieważ to kopalnia diamentów!!!
Zawsze trafiam na prawdziwe perły. Wystarczy kazać Klejdinstowi (lub lepszemu skautowi), by złożył raport o reprezentantach Słowacji do lat 21 - zawsze jest co najmniej dwóch, którzy wymiatają od razu w pierwszym składzie, a nie są zbyt drodzy; zresztą wystarczy sprawdzić ich staty w klubach z pierwszego sezonu - po kilkanaście bramek i asyst bez względu na pozycję; raz trafiłem na napastnika i prawego obrońcę, innym razem na napastnika, lewego pomocnika i lewego obrońcę