Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 03.07.2010, 16:48
Cztery do zera!!Brawo NiemcyDobrze,że ich pojechali,Argentyna była cienka i fartem przeszła z Meksykiem.Cieszę sie widząc mine Maradony i Messiego
Odpowiedz cytując