Wyświetl pojedynczy post
Robson_ABG
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 03.07.2010, 16:37
No ja pier... co to ma być, jakiś zlepek pajaców z całego świata i takie ,,coś" ma być MŚ.
Jak ja nie znosze tych niemieckich ch...ów !

Sory za wydźwięk posta ale grube siano poszło latać drugi raz !!!
100 % ANTYsZKOPY !!!
TYLKO WISŁA !
http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,30818.html zaloguj się tu a ja zaloguje się w twojego linka
Odpowiedz cytując