Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
Robson_ABG
Member
Od: 01.2010
Offline
#
1843
03.07.2010, 16:37
No ja pier... co to ma być, jakiś zlepek pajaców z całego świata i takie ,,coś" ma być MŚ.
Jak ja nie znosze tych niemieckich ch...ów !
Sory za wydźwięk posta ale grube siano poszło latać drugi raz !!!
100 % ANTYsZKOPY !!!
TYLKO WISŁA !
http://www.zapunktuj.pl/rejestracja,30818.html
zaloguj się tu
a ja zaloguje się w twojego linka
Robson_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robson_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Robson_ABG