Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
11560
03.07.2010, 15:47
Tak mi się wydaje, ze kilka dni temu było napisane: warstwa grzewcza, warstwa filtracyjna i na to trawa. Czy to oznacza, ze teraz już tylko trawa? Bo teraz to chyba kończą filtracyjną nad grzewcza?
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas