Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11555
Stary 03.07.2010, 15:04
Wydaje mi się czy to "6" jest ściśnięte by nie nachodzić na wjazd dla kosiarek? Nie ważne, zobaczy się od przodu jak skończą układać.

Ale się w pale nie mieści jak można było w takim miejscu umieścić wjazd dla kosiarek, podnośnik jest potrzebny, stadion mniejszy o kilka dobrych miejsc i w dodatku dodatkowa barierka minimum 110cm dodatkowo zasłaniająca trochę widoczność.
I co z tego, że są 3 znacznie lepsze miejsca na to bez podnośników, zasłaniania itp. itd.




Już o tym wjeździe dla kosiarek pisałem rok temu ale nie mogłem się powstrzymać by znowu nie napisać.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 03.07.2010 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując