Wydaje mi się czy to "6" jest ściśnięte by nie nachodzić na wjazd dla kosiarek? Nie ważne, zobaczy się od przodu jak skończą układać.
Ale się w pale nie mieści jak można było w takim miejscu umieścić wjazd dla kosiarek, podnośnik jest potrzebny, stadion mniejszy o kilka dobrych miejsc i w dodatku dodatkowa barierka minimum 110cm dodatkowo zasłaniająca trochę widoczność.
I co z tego, że są 3 znacznie lepsze miejsca na to bez podnośników, zasłaniania itp. itd.
Już o tym wjeździe dla kosiarek pisałem rok temu ale nie mogłem się powstrzymać by znowu nie napisać.