1.Bo nie dali, mnie zastanawia dlaczego nie skasowali spacji w dacie tylko zostawili '19 czerwca' , gdyby przesunęli '06' w lewo to nie było by problemu z wjazdem na kosiarki. A kibice chyba nie skakali by z dachów z tego powodu.
2.Czy istnieje w POLSCE osoba która wjazd dla kosiarki zaprojektowała by można powiedzieć na głównej trybunie, w miejscu które będzie razić w czasie transmisji z meczu i ludzie będą się zastanawiać 'co to za wejście sobie tam zrobili po prawej stronie (

?)'. Nie istnieje taka osoba - na pewno! Jest tylko jeden Wojtuś i on to potrafił wymyślić. Czy te kosiarki akurat tylko z tej trybuny i z tego miejsca mogą wyjeżdżać i kosić trawkę

? Już lepiej mógł zrobić okrąglak wielkim salonem samochodowym i postawić tam kosiarkę. Wyglądało by nowocześnie, a i może jakiś sponsor z branży motoryzacyjnej by się skusił na salon na stadionie Wisły :]