Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1835
Stary 03.07.2010, 14:35
Czarna wróżba przed Argentyną (dla mnie) : chłopaki zamiast skupić się na meczu , skoncentrować i nawzajem podkręcać to biorą się na okolicznościowe wspominkowe fotki i filmiki.
No albo mecz albo zdjęcia do fejsbuka


Odpowiedz cytując