mlody_ale_wierny napisał(a):

znowuuu Mizo. 
realne jest wyjście z grupy. zobaczymy jak się będzie spisywał nowy team
|
Realne to powinno być wygranie tej grupy, a nie wyjście z niej...
Grupa jest jedną z najlepszych jakie mogliśmy sobie wymarzyć... uniknęliśmy zespołów z Rosji, Turcji i Hiszpanii, nie mamy też robiącego efektowne transfery Schio.
Losowanie piękne... tylko teraz trzeba to wykorzystać na parkiecie.
Jakiekolwiek narzekanie na losowanie, byłoby zbrodnią Ta grupa już doprowadziła do sporej frustracji kibiców wielu drużyn ;-)
Wszystkie zespoły są w naszym zasięgu, no chyba że któryś nagle zacznie robić jakieś efektowne transfery... tyle, że ze względu na limit 2 zawodniczek spoza Europy i fakt, że większość klasowych europejek ma już kontrakty, jest to mało realne.