Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1834
Stary 03.07.2010, 14:14
Moim zdaniem Argentyna ma tak dużą siłę ofensywną,że strzeli niemcom ze 3gole,na co oni nie zdołają odpowiedzieć równie mocno.jeśli esp wygra to będą 3wielkie drużyny i czarny koń-urugwaj czyli jak zwykle.i 50proc szansy,że ktoś zdobędzie po raz 1mś(esp lub ned).jesli wygra ned to złota piłka 2010 chyba dla sneijdera-mw,pw,lm,mś już zdobyte,a jeszcze 3trofea mozliwe do zdobycia.
Odpowiedz cytując