Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11545
Stary 03.07.2010, 14:12
rav napisał(a):
Naprawdę, i Wisła jako jej kibice, i Wisła jako klub - mamy na co narzekać. Jak pokazały przykłady innych miast - dało się inaczej, lepiej. Stadion Lecha - niby niezbyt piękny, ale z zewnątrz dużo ładniejszy (bo nasz obiekt może z powodzeniem kandydować do tytułu brzydactwa wieku).
zgadzam się z resztą,ale to ze Tobie sie nie podoba,nie znaczy że jest brzydki.mnie akurat sie tego typu stadiony podobaja.w kwestii gustów nie ma obiektywnej oceny.

Jazon napisał(a):Wyświetl post
Tylko jak to jest, że w Poznaniu trybuny za bramkami są jeszcze szersze od naszych [sic!!!], i tam się dało przeprojektować trybuny wzdłuż boiska, a u nas nie, i mamy tę odległość 20 metrów?
a tak to jest,ze u nas po pierwsze nie ma 20 metrów lecz 17,a po drugie widziałeś jak te trybuny są połączone?pod kątem 90 stopni.nie wiem czy coś z tym zrobili.gdyby robili narożniki tak jak powinni,to ta odległość wynosila by pewnie z 25m,czyli jak na naszym starym C.
Ostatnio edytowane przez rav : 03.07.2010 o godz. 15:21.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując