Cytat:
|
Przyjechał jakiś koleś prawdopodobnie za słaby na Wisłę,
|
Przed chwilą pisałeś co innego...
Cytat:
|
PS: Uważam, że Brazylijczycy testowani w tym okienku są podsyłani przez naszego "starego dobrego znajomego menadżera", dzięki któremu mamy np. Marcelo. Dlatego też nasi włodarze nie są w tej kwestii zbyt wybredni gdyż łączą ich z nim dobre kontakty i chcą by tak zostało
|
Mylisz się, owszem dochodziło do sytuacji w której pan Perlarta dzięki transferowi Marcelo wcisnął nam kilku grajków na testy. Miedzy innymi przez tego pana wyleciał Bednarz który dał sobie wcisnąć Beto, do tego pan Perlarta wziął sporą kase za przysłanie do nas zawodników na testy miedzy innymi Vinicius i było tam paru innych niestety nie pamiętam nazwiska. Przestaliśmy już robić interesy z panem P.
Jestem zdania że tych zawodników na testy ściąga Jakbu Jarosz. Może nie z youtube tylko z programu komputerowego jak to robił w Lubinie.