Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27418
Stary 03.07.2010, 14:09
Cytat:
Przyjechał jakiś koleś prawdopodobnie za słaby na Wisłę,
Przed chwilą pisałeś co innego...
Cytat:
PS: Uważam, że Brazylijczycy testowani w tym okienku są podsyłani przez naszego "starego dobrego znajomego menadżera", dzięki któremu mamy np. Marcelo. Dlatego też nasi włodarze nie są w tej kwestii zbyt wybredni gdyż łączą ich z nim dobre kontakty i chcą by tak zostało
Mylisz się, owszem dochodziło do sytuacji w której pan Perlarta dzięki transferowi Marcelo wcisnął nam kilku grajków na testy. Miedzy innymi przez tego pana wyleciał Bednarz który dał sobie wcisnąć Beto, do tego pan Perlarta wziął sporą kase za przysłanie do nas zawodników na testy miedzy innymi Vinicius i było tam paru innych niestety nie pamiętam nazwiska. Przestaliśmy już robić interesy z panem P.

Jestem zdania że tych zawodników na testy ściąga Jakbu Jarosz. Może nie z youtube tylko z programu komputerowego jak to robił w Lubinie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.07.2010 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując