Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
newb
Junior Member
Od: 02.2006
Offline
#
11543
03.07.2010, 13:58
Po prostu nie mają jak się zmieścić u dołu z "brzuszkiem" cyfry 6, o co zreszta dużo osób się wcześniej martwiło.Mam nadzieję że to tylko złudzenie i faktycznie jakaś mała przerwa na lunch...
newb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do newb
Znajdź inne posty napisane przez newb