|
Nie żartuj, co w nim jest ciekawego architektonicznie ? Z zewnątrz wyglada jak najzwyklejszy osiedlowy supermarket. Jak postawią jeszcze budki na wózki, to zamiejscowi będą pod niego podjeżdżać robić zakupy. Poza tym jest niski, kilkunastorzędowe trybuny nawet kibiców Odry Wodzisąłw nie powaliłyby na kolana. Rozumiem, że te oparcia na łapki tak Ci się spodobały ? Ale żeby do tego stopnia ? Bez przesady.
|