ja_ napisał(a):

|
Myślę, że ten lewoskrzydłowy to będzie Tshabalala, aż się zdziwiłem jak zobaczyłem, że pyka w Kaiser Chiefs bo z tego co pamiętam to na mistrzostwach nieźle pogrywał. Chyba to tylko marzenia.
|
Ten gość to po mistrzostwach trafi do jakiegoś solidnego europejskiego średniaka, a nie do marnej polskiej ligi...