|
Dokładnie przecież ten facet wcale lepiej nie wygląda od wcześniej testowanych brazylijczyków. Na filimku są jega akcje z juniorów Juventude. Widać że nie pograł w seniorach, bo filmik tak samo jak tego bramkarza Mateusa montowany z meczów juniorskich.
On nie był graczem pierwszego zespolu Twente, tylko tego z ich odpowiednika młodej ekstraklasy. Ale chyba tam sobie niezbyt pograł, jak po pół roku mu podziękowali.
Poza tym epizod w 4 lidze hiszpańskiej, i 2 lidze belgijskiej, tam nie zagrał żadnego meczu. Ostatnio był w klubie 2 ligi stanowej Rio Grande do Sul, bardzo słaby poziom. W 2010 przeszedł do Bragantino na roczny kontrakt, ale mu już w kwietniu podziękowali, nie zagrał w tym klubie żadnego mecz w lidze stanowej Sao Paulo.
Ostatnio edytowane przez K4millo : 03.07.2010 o godz. 13:06.
Wisła Kraków
|