|
Jesteś uprzedzony albo ślepy. Całkiem przyzwoicie wygląda na tym filmiku. Ale to tylko filmik.
To jest druga liga brazylijska. Zapewne lepsza niż nasza pierwsza, a dla Ciebie wygląda jak polska czwarta - gratuluje obiektywnego spojrzenia.
Przypominam, także, że to tylko testy, co ten typ ma niby wspólnego z Milinkovicem, to ja nie wiem.
Jedyny zarzut jaki mogę mieć do klubu to to, że testujemy za mało. Już powinno się przewinąć z 6-7 grajków.
Pamiętajcie, że im więcej testowanych tym większa szansa na znalezienie kogoś przyzwoitego.
Ostatnio edytowane przez Snow : 03.07.2010 o godz. 12:55.
|