Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16980
Stary 03.07.2010, 12:44
Witam. Sorka, że tutaj ale nigdzie nie znalazłem takiego tematu.
Mam pytanie czy młyn zostaje na D czy będzie on przeniesiony na C ?
I jak będzie z biletami na mecz z litwinami, czy będzie on jakoś wliczany w karnet czy osobno będą bilety?
Bardzo proszę o pomoc! z góry dziękuje :]
Odpowiedz cytując