KacpiTSW napisał(a):

Jeśli chodzi o testy to KAŻDY zawodnik jest godny uwagi.
|
Nieprawda. Najlepszym dowodem testy Wisły Kraków SA z ostatnich kilku lat.
Na razie z zapowiadanych wzmocnień w ofensywie nic nie wynika, a czas ucieka. Oczywiście, nie należy wierzyć w różne bajki i opowiastki typu Nonda. Choć gdyby polskie kluby poszły kiedyś sprawdzoną i przynoszącą duże efekty drogą klubów tureckich i cypryjskich, gdzie postawiono na podobnych zawodników, byłoby znakomicie.
Oldpara napisał(a):

|
Eee... co to za demagogia? Na razie zremisowali 0:0 z Widzewem, trochę za wcześnie na odtrąbiania mega sukcesów transferowych. Trąci to raczej desperacją... a że nakupowali hurtem 6-ciu, czy 8-miu, to zawsze jest szansa, że któryś "wypali".
|
Nie jest żadną demagogią, ani desperacją pisanie, że Legioniści pokazali, iż można do polskiej ligi ściągać całą grupę piłkarzy z lepszymi CV od naszych nowych obrońców. A szansa, że dany zawodnik "wypali", jest tym większa, im lepszy to gracz - a nie na odwrót.