Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27400
Stary 03.07.2010, 12:12
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o testy to KAŻDY zawodnik jest godny uwagi.
Nieprawda. Najlepszym dowodem testy Wisły Kraków SA z ostatnich kilku lat.

Na razie z zapowiadanych wzmocnień w ofensywie nic nie wynika, a czas ucieka. Oczywiście, nie należy wierzyć w różne bajki i opowiastki typu Nonda. Choć gdyby polskie kluby poszły kiedyś sprawdzoną i przynoszącą duże efekty drogą klubów tureckich i cypryjskich, gdzie postawiono na podobnych zawodników, byłoby znakomicie.

Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Eee... co to za demagogia? Na razie zremisowali 0:0 z Widzewem, trochę za wcześnie na odtrąbiania mega sukcesów transferowych. Trąci to raczej desperacją... a że nakupowali hurtem 6-ciu, czy 8-miu, to zawsze jest szansa, że któryś "wypali".
Nie jest żadną demagogią, ani desperacją pisanie, że Legioniści pokazali, iż można do polskiej ligi ściągać całą grupę piłkarzy z lepszymi CV od naszych nowych obrońców. A szansa, że dany zawodnik "wypali", jest tym większa, im lepszy to gracz - a nie na odwrót.
Ostatnio edytowane przez Markus : 03.07.2010 o godz. 12:16.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując