Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27395
Stary 03.07.2010, 12:03
Może i każdy, ale wg. mnie niech się dzisiaj pokaże w sparingu.
Ładnie piłki rozdaje, dobra technika, a do tego wysoki (192cm.)

Bardzo dobrze gra głową.
Ostatnio edytowane przez tomek9 : 03.07.2010 o godz. 12:05.
Odpowiedz cytując