Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
27395
03.07.2010, 12:03
Może i każdy, ale wg. mnie niech się dzisiaj pokaże w sparingu.
Ładnie piłki rozdaje, dobra technika, a do tego wysoki (192cm.)
Bardzo dobrze gra głową.
Ostatnio edytowane przez tomek9 : 03.07.2010 o godz. 12:05.
tomek9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek9
Odwiedź stronę domową użytkownika tomek9!
Znajdź inne posty napisane przez tomek9