iq1000 napisał(a):

a czy to jego wina ze ktos nakrecil filmik i wrzucil na youtube?

i czy Ty na prawde jestes delikatnie piszac tak glupiutki ze sadzisz ze Jarosz z Basalajem sobie ogladaja filmiki na youtube i jak ktorys im sie spodoba to kontakuja sie z autorem filmu w sprawie transferu ?
Ja pie... trzymajcie jakis poziom..