Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz
Offline
#
11536
03.07.2010, 11:45
Skończyli z układaniem
0
teraz powinni zabrać się za
6
. Może jeszcze dziś zaczną układać literki?
wislak906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak906
Znajdź inne posty napisane przez wislak906