Obejrzałem ostatnio hurtem cały sezon Rzymu i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Serial mistrzostwo. Drugi sezon jest równie dobry?
Tudorowie to jest coś w tym stylu?
Polecam jeszcze IT Crowd. Trochę dziwny humor ale kapitalny. Miejscami śmiałem się na głos, a to mi się zdarzało do tej pory jedynie na Przyjaciołach i Big Bang Theory

. Nie każdemu się spodoba bo jest strasznie "głupi"/absurdalny ale na pewno warto sprawdzić bo odcinki są krótkie, chyba niecałe 20 minut.