Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 03.07.2010, 11:26
Obejrzałem ostatnio hurtem cały sezon Rzymu i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Serial mistrzostwo. Drugi sezon jest równie dobry?
Tudorowie to jest coś w tym stylu?

Polecam jeszcze IT Crowd. Trochę dziwny humor ale kapitalny. Miejscami śmiałem się na głos, a to mi się zdarzało do tej pory jedynie na Przyjaciołach i Big Bang Theory . Nie każdemu się spodoba bo jest strasznie "głupi"/absurdalny ale na pewno warto sprawdzić bo odcinki są krótkie, chyba niecałe 20 minut.
Ostatnio edytowane przez Awe : 03.07.2010 o godz. 11:30.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując