Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1830
Stary 03.07.2010, 11:09
Chciałbym żeby Argentyna pokonała Niemców, bo wiadomo jak można kibicować tej drużynie. Rozum jednak podpowiada tak jak zakładałem i pisałem przed turniejem, że Niemcy będą w półfinale. Ta drużyna obojętnie w jakim składzie by wyszła ma te przysłowiowe "jaja" i zawsze jest groźna - co pokazuje na tych mistrzostwach. Prędzej ich Hiszpanie mają szansę zatrzymać w półfinale niż Argentyńczycy w ćwierćfinale. Obym się mylił.
A Urugwaj to zapowiada się jako prawdziwy kopciuszek wśród czwórki półfinalistów. I dobrze.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując