Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1828
Stary 03.07.2010, 11:03
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę to drabinka ustawiona dziwnie - jeśli do finału awansują Niemcy (a taki scenariusz uznaję za najbardziej realny), to będą mieli na koncie Anglię, Argentynę i Hiszpanię. Troszkę inna skala trudności niż Słowacja, Brazylia i Urugwaj. W porównaniu z Niemcami Holandia miała też bardzo słabą grupę, w której niewiele musiała się wysilić.
To nie drabinka jest ustawiona dziwnie, tylko zawiodły potęgi: Włochy, Francja i Anglia przez co mieliśmy już w 1/8 mecze typu Hiszpania-Portugalia i Niemcy-Anglia. Równie dobrze Holandia mogłaby trafić na Włochy, Hiszpanię, bądź Portugalię. Ale nie trafiła.
Odpowiedz cytując