Charlie napisał(a):

|
Ponoć na niektóre kierunki na PK przyjmują każdego ze zdaną maturą, choćby na 30%.
|
Zdecydowanie nie polecam wybieranie PK na siłe, bo naprawdę pomimo iż się łatwo dostać, to poziom naprawdę wysoki i nawet ludzi którzy całkiem nieźle zdali przedmioty ścisłe na rozszerzonym mają mętlik na PK...