Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11532
Stary 03.07.2010, 10:55
Piotrek87 napisał(a):Wyświetl post
chyba kolega morgenes zapomniał o prezydencie majchrowskim, który wybitnie "pomaga" w działaniach dotyczących budowy stadionu. To jest czołowy "psuj" bo gdyby prezydent był normalny i miał na sercu dobro miasta to "pilnowałby" tej inwestycji bo w końcu to jedna z najdroższych inwestycji Krakowa w ostatnich latach. A prezydent co robi to każdy widzi. A osobnym tematem jest to, że w naszym mieście mało, która inwestycja przebiega bezproblemowo i na czas.
A dlaczego nikt nie jeździ po wykonawcy stadionu?
Sądzicie, że kto zamawia np. krzesełka albo murawę? Miasto? Majchrowski siedzi przed telefonem i koordynuje dostawy gruszek z betonem, żwiru, rur i tysięcy innych spraw?

Bądzcież rozsądni... miasto jest tak samo winne jak architekci, wykonawcy i poddostawcy...wszyscy w koło. Twierdzenie, że Majchrowski wszystko psuje, jest głupie. Jasne, że nie jest bez winy, ale przypisywanie mu wszelkiego zła, które się wydarzyło na Reymonta graniczy z obsesją...

Nie mówiąc o tym, że gdyby był inny prezydent to nie wiadomo, czy stadion w ogóle by powstał.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując