Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11530
Stary 03.07.2010, 10:48
Niestety, przyjdzie nam grać jeszcze jakiś czas na Suchych Stawach. Cały proces budowy przebiega skandalicznie. Nic w tym przedsięwzięciu nie dzieje się zgodnie z planem. Dziwi bardzo małe zainteresowanie mediów tą inwestycją. Przecież tu aferami śmierdzi na kilometr... Szkoda, że nie jesteśmy się w stanie zmobilizować i zrobić konkretnej manifstacji, może taki ruch spowodowałby większe zainteresowanie tematem środków masowego przekazu?

ps. na tej budowie w porównaniu do innych to nawet brud i bałagan zdecydowanie większy. Nigdzie nie zauważyłe tylu rupieci i porozwalanych różnych gratów co u nas...
Odpowiedz cytując