|
Niestety, przyjdzie nam grać jeszcze jakiś czas na Suchych Stawach. Cały proces budowy przebiega skandalicznie. Nic w tym przedsięwzięciu nie dzieje się zgodnie z planem. Dziwi bardzo małe zainteresowanie mediów tą inwestycją. Przecież tu aferami śmierdzi na kilometr... Szkoda, że nie jesteśmy się w stanie zmobilizować i zrobić konkretnej manifstacji, może taki ruch spowodowałby większe zainteresowanie tematem środków masowego przekazu?
ps. na tej budowie w porównaniu do innych to nawet brud i bałagan zdecydowanie większy. Nigdzie nie zauważyłe tylu rupieci i porozwalanych różnych gratów co u nas...
|